5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek yerler listesi

Belki Ankara’evet gezmen olarak gelen ihvanınızı dolaştırmak istiyorsunuz. Ihtimal bile uzun senelerdir Ankara’da evetşıyorsunuz ve kenar şehirleri gitmek arzusundasınız. Motivasyonunuz hangisi olursa olsun Anlara’da gidilebilecek yerler aranda komşu şehirler bile nokta aldatmaıyor.

Burada dakika nispeten yavaş sıkıntısızıyor. Buraya geldiğinizde önce Kandıra’nın meşhur yoğurdunu tadın sonra sahilleriyle ünlü, Cebeci, Bağırganlı, Kefken, Kumcağız yahut Kerpe’ye uzanın. Mevrutken Kefken Adası’nı kesinlikle gezmelisiniz. Burada kale surları, sarnıç lakırtııntıları ve derya feneri size alımlı çalımlı fotoğrafğraflar sunacak.

Canlı ve iyi manzaralara sahip bu ilçede taze balık perişan etmek çok matrakunuza gidecek. Yüzen balık restoranlarının çokça arzu gördüğü Silivri’bile balığı farklı pişiriliş şekilleriyle tadabilirsiniz. İstanbul’dan yola çıkanlar Kumburgaz yolu üzerinden haydi haydi Silivri’ye ulaşabilir.

 Ankara Kalesine gelmiş olarak Ankara’nın bütününü 360 grado görebilir, Ankara’nın görkemli manzarasını seyredebilirsiniz. Ankara’da kolaylıkla gezilecek yerler arasında zemin düz Ankara kalesi için çektiğimiz vlog izlemeden gitmeyin. 

Fakat dere deniz boyusında bulunması, bu bölgeyi aynı zamanda görkemli bir piknik kayranı konstrüksiyonyor. Bu nedenle piknik kucakin bu efsane yeri görüşme edebilir, dere kenarında mangal yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Küreselleşen dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla haberleşme halinde olmayı ilke edinenHürriyet tablı gazetenin huzurı keşik web-cep- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.senesinde gsesli harfkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

Oldu, şehirden sağlam bile uzaklaşmadınız fakat Ankara’da gidilebilecek yerler beyninde en basitçe ulaşılan ve en neşeli olan yere vardınız! Kuğcelil Otopark dolayındaki kafe ve restoranlarda neşeli zaman geçirebilir, Tunalı Hilmi Caddesi’nde hileışveriş turuna çıkabilirsiniz.

Kaleköy'bile Türkiye'nin en son günbatımını sağ olmak, Zeytinli'bile dibek kahvesi derunmek ve Hristo'nun şekerlilarını harcamak isterseniz Gök kubbeçeada'ya yelken açın. Rum köylerini hareketsiz biricik gezin.

Ulucanlar Dam Müzesi, 1925 tarihinden 2006‘ya Buraya göz at denli Ankara şeşndağ ilçesinde mevcut bir cezaeviydi. İlk başlarda umutla yapılan bu cezaevinde ustalıkkenceler, infazlar ve daha birokkalı karışık günler yaşandı.

Tatilde cümle farklı yerleri tercih fiyat. Eğer ciltlica seçeneğinden yanaysanız, İnegöl'e 27 km. uzaklıktaki Oylat Kaplıcaları'nı yeğleme edebilirsiniz. Orman ciğerindeki mekan, size hem yeşilin en güzelini hem de şifalı sularını sunuyor.

Şehir meslekından uzakta harika bir sömestr devri kaydetmek istiyorsanız, en selim bulunak burası...

Denizli'bile kâin ve Antika Havuz, Antik Tiyatro, Arkeoloji Müzesi'nin de arazi aldığı bölgeyi, hem bir tabiat harikası hem bile tarihi bir mekan olarak gezebilirsiniz.

Birkaç günlüğüne bile olsa tatil düzenlemek isteyenler karınin İstanbul'a yakın yerlerden seçtiğimiz bu tatil yerlerinde dinlenebilir, zamanı yerleri gezebilir, büyüleyici fotoğrafğraflar çekebilir ya da sevdikleriniz derunin hediyeler alabilirsiniz.

Sitemizin kullanışını iyileştirmek sinein çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez yararlanmaını onaylamaktasınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek yerler listesi”

Leave a Reply

Gravatar